O nás

Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš.“

„Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“

(Steve Jobs)

9

O nás

Xiaomiservis.cz doména byla založena společností BestMobil s.r.o., která vznikla v roce 2004 partou nadšenců v oblasti mobilní komunikace zabývající se prodejem a zejména servisem mobilních telefonů všech značek. A to již v dobách kdy tu nebyly žádné smartfony a dotykové telefony a na trhu vládla Nokia 3310.

Od té doby jsme ušly velký kus cesty, opravily tisíce telefonů, získaly obrovskou praxi a jako bonus nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vrací.

Hlavní portfolio našeho podnikání jsou dlouholeté zkušenosti v oboru, pravidelně proškolený tým servisních techniků, nejmodernější diagnostické přístroje a nástroje pro opravu mobilních telefonů. Opravujeme telefony značky Apple iPhone, Xiaomi, Samsung, Lenovo, Honor ale i Nokia a Huawei.

V případě opravy jsou požity pouze kvalitní náhradní díly originální kvality. Poskytujeme i možnost použití Vašeho náhradního dílu a možností další konzultace případného servisu.

Staráme se i o zákazníky, kteří nejsou z našeho blízkého okolí. Zařídíme svoz Vašeho mobilního telefonu z místa Vašeho bydliště a následné jeho odeslaní zpět za minimální náklady.

Zdarma uděláme diagnostiku Vašeho zařízení a sdělíme cenový návrh. Pak už záleží jen na Vás jak se rozhodnete. Pokud s opravou nebudete souhlasit uhradíme náklady na dopravu.

 

Zajímají Vás naše ceny?

Prohlédněte si náš

Máte rozbitý mobil a chcete si domluvit jeho opravu?

Klikněte na značku Vašeho mobilu a zjistíte jaké opravy provádíme:

  

BestMobil

Komenského 27
Jihlava
586 01

Zavolejte nám

}

Otevírací doba:

pondělí až pátek

8:30 – 17:00

l

Napište nám a my Vám zavoláme zpět, abychom si domluvili např. na svozu, termínu opravy, atd.

 

Jak se k nám mobil dostane?

8 + 13 =